Morgs un morga pakalpojumi

02. marts 2020.

Kad miris kāds no mums mīļajiem, pierasts izsaukt speciālo dienestu - apbedīšanas pakalpojumu siedzēju un, cilvēki dažkārt nevēlas iedziļināties, kas īsti notiek pēc tam, kad mirušo aizved, lai sagatavotu apbedīšanai vai kremācijai.

Morgs ir speciālām sanitārajām prasībām atbilstoša sertificēta vieta, aprīkota ar aukstumkamerām, speciālo aprīkojumu higiēnas procedūru veikšanai un citām speciālām iekārtām. Morgā ir tiesības strādāt tikai speciāli apmācītam personālam.

Nogādājot mirušo cilvēku morgā, parasti veic šādus sanitāros pakalpojumus -

Ķermeņa sanitāro apstrādi - mazgāšanu, friziera pakalpojumus, skūšanu, grimēšanu. Balzamēšanas procedūru, gadījumā, ja nepieciešams ilgāks laiks mirušā uzglabāšanai pirms apbedīšanas. Nelaiķa apģērbšanu - apakšveļas un virsējā apģērba uzvilkšanu.

Agrāk mirušo bija pieņemts sagavot mājās - apmazgāt, veikt citas ar higiēnu saistītās procedūras, uzvilkt tīru apakšveļu un virsdrēbes. Mūsdienās cilvēki parasti uztic šīs procedūras veikt profisionāļiem - apbedīšanas aģentūras sanitāriem, kas ir speciāli apmācīti šādu pakalpojumu veikšanai. Vienīgais, kas ir jāatceras, ka izsaucot transportu, lai cilvēku nogādatu morgā, sagatavot viņam līdzi dodamo apakšveļu un virsdrēbes, net, nepieciešamības gadījumā, ja tas nav iespējams, pasūtīt apģērbu nelaiķim apbedīšanas aģentūrā.

Publicēts 02. mar 2020.

Neatliekamie pakalpojumi

Aģentūras "ATVADAS" speciālisti operatīvi un profesionāli reaģēs uz notikušo - neatkarīgi, kur noticis negadījums - mājās, slimnīcā vai nelaimes gadījums ārpus mājas

Sazinieties tūlīt
2069 2069

Pakalpojumi

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" ir profesionāls apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk, nekā 25.gadu pieredzi un sniedz pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu.

Mirušā nogādāšana uz morgu, ātra dokumentu un citu formalitāšu nokārtošana, tai skaitā bēru pabalsta nokārtošana, bēru organizēšana kapos, kā arī kremācijas organizēšana, ja ir nolemts mirušo kremēt.

Apbedīšana

Tradicionāla apbedīšanas - bēru ceremonija ar mirušā guldīšanu zemes klēpī - apglabāšanu kapos

Kremācija

Kremācija kā apbedīšanas veids ar atvadu ceremoniju un ķermeņa kremēšanu krematorijā ar pelnu kapsulas izsniegšanu

Kapu labiekārtošana

Visa veida kapu labiekārtošana un kopšana, kapu pieminekļu izgatavošana, kapavietas rekonstrukcija un restaurācija

Repatriācija

Miruša cilvēka ķermeņa nogādāšana no ārzemēm uz Latviju vai no Latvijas uz ārzemēm, profesionāla un ātra saziņa, formalitāšu nokārtošana.

Atlaides līdz 15%*

Izvēlieties jebkuru jums nepieciešamo pakalpojumu, aizpildiet savus kontaktdatus un uzsāciet pilnu pakalpojuma kalkulāciju - Jūs varēsiet izvēlēties vajadzīgo kapsētu, ceremonijas norisi un nepieciešamos apbedīšanas piederumus.


*Veicot pasūtījumu mūsu online birojā, Jūs būtiski ekonomējat savu un mūsu laiku, tādēļ varam Jums piešķirt maksimālas atlaides līdz 15% no pasūtījuma summas.

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" piedāvā preces bērēm un apbedīšanas piederumus plašā sortimentā, kurus var iegādāties arī internetveikalā attālināti.

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" piedāvā dažādas preces bērēm un apbedīšanas piederumus plašā sortimentā - zārkus, krustus, bēru vainagus un citas preces atvadu ceremonijai, dažādu muzikālo pavadījumu bērēs, to visu var arī pasūtīt internetveikalā attālināti.

Preču katalogs
Uzsākt