Atsauksmes

Pasūtīt bēres
*15% atlaide pasūtījumam online

Dace Aniščuka04. Novembris 2020.

Labdien!

Mūsu Laikmeta straujais dzīves temps veicinājis cilvēku atsvešināšanos, licis vairāk domāt tikai par personīgajām interesēm un neiedziļināties līdzcilvēku problēmās, tamdēļ, nonākot saskarsmē ar SIA “Atvadas” darbinieci Ainu Bokāni jutos patīkami pārsteigta.

Pagājušā gada vasarā (2019.gadā), manas dzīves vissmagākajā brīdī, kad Aizsaules ceļā bija jāpavada mans dēls, Ainas kundze bija tā, kura ar savu smalkjūtību, cilvēcisko sapratni un praktiskajiem ieteikumiem, palīdzēja paveikt visu, kas bija nepieciešams šajā man tik ļoti, ļoti grūtajā laikā.

Gandrīz pēc gada, kad vēlējos labiekārtot sava dēla atdusas vietu, kas atrodas I Meža kapos, atkal vērsos pie Ainas kundzes pēc palīdzības, jo sapratu, ka dažādu iemeslu dēļ patstāvīgi nevarēšu to paveikt. Un varu sacīt, ka neskatoties uz dažādiem tehniskiem šķēršļiem, pateicoties Ainas kundzes lieliskajām organizatoriskajām spējām šis uzdevums teicami tika paveikts.

Vēlos izteikt vislielāko pateicību Ainai Bokānei par viņas veikumu un mūsu sadarbību.

Ar cieņu Dace Aniščuka

Z.Šimkūne03. Novembris 2020.

SIA ”ATVADAS” organizēja manas mātes Māras Sazonovas bēres š.g. 3. novembrī.

Gribētu izteiktpateicību biroja darbiniecei Ainai par organizēšanu-viss bija ļoti labā līmenī, tā kā bijām runājuši. Vislabākie vārdi mācītājam Arnim Bušam par jauko, sirsnīgo izvadīšanu.

Muzikants, kas spēlēja ērģeles izpildīja mūziku ļoti klusu, praktiski nesadzirdami. Repertuāru, ko lūdzu spēlēt pie kapa, nospēlēja ļoti klusu, vēl kapličā tā, ka neviens nesadzirdēja-tas vienīgais trūkums.

Anastasija20. Oktobris 2020.

Liela pateicība “Atvadas” apbedīšanas birojam par profesionālo pieeju, ātro reaģēšanu, atsaucību. Vislielākā pateicība Ainai, kura palīdzēja risināt jebkuru jautājumu, piedalījās un ieteica, kā labāk rīkoties. Kā arī pateicība runātājai Dzidrai, par profesionālo pieeju un taktiku. Ar cieņu, Anastasija.

O.Isakona05. Oktobris 2020.

Izsaku pateicību apbedīšanas birojam, it īpaši Ainai par organizēšanu manas vecāsmātes Paulīnas Artomonovas bēru norisi.

Apbedīšana noritēja nevainojami.

Paldies visam “Atvadas” kolektīvam, grūtajā mirklī ieteikšu saviem draugiem un radiem.

Ar cieņu, O.Isakona. 05.10.2020.

M.Graudiņa24. Augusts 2020.

Mirušā radinieki izsaka lielu pateicību apbedīšanas birojam “Atvadas” par labi paveiktu darbu un cieņpilnu attieksmi organizējot bēru norisi.

Īpašs paldies darbiniecei Ainai par pacietību, skaidrojot visas smalkās detaļas un elastību organizēšanas procesā.Katrs mirklis tika apveltīts ar nepieciešamo uzmanību un gādību. Liels paldies!

Bēres bija manai omei Intai Krēbsai 22. augustā Raiņa kapos. Izsaku savu pateicību SIA “ATVADAS” kolektīvam par viņu darbu. Atvadīšanās no omes noritēja nevainojami. Vienmēr saviem draugiem iesaku Jūsu firmas pakalpojumus. Mīļš paldies par visu!

Ar cieņu, M.Graudiņa.

Ināra Ulpēna12. Augusts 2020.

Paldies Ainai Bokānei par ļoti sirsnīgu, iejūtīgu tikšanos man tik skumjā brīdī. Jūsu firmu, konkrēto filiāli man ieteica mani draugi no Zviedrijas, kuri izmantoja tieši šīs filiāles pakalpojumus pirms mēneša, izvadot savu draugu. Varu tikai piebilst, ka viņi nekļūdījās un arī es.

Tik skumjā brīdī dot tik daudz mīlestības un to mums deva Aina. Bez steigas ar iedziļināšanos, protot uzklausīt un ieteikt, saprast, kā labāk izdarīt aizgājējam un palicējiem. Zārka izvēle, pārklājs, saruna par drēbēm aizgājējam un visu pārējo-profesionāla pieeja. Pakalpojumi, kuri tika organizēti ārpus biroja, bija perfekti veikti. Ainas ieteikums par izvadītāju bija ļoti mīļš un saprotošs.

Saku paldies Ainai, Dzidrai un vijolniekam.

Uldis Grikmanis25. Mai 2020.

Paldies Ainai un Jūsu firmai par ļoti kvalitatīvu un iejūtīgu darbu šajā mums smagajā dzīves brīdī guldot māmiņu, Daci Grikmani zemes klēpī. Viss bija noorganizēts līdz sīkumam un precīzi. Paldies!

Genādijs Maričevs16. Aprīlis 2020.

Gribu izteikt lielu pateicību jūsu organizācijai par 16.04.2020. g.organizēto mana patēva apbedīšanu. Viss tika organizēts ļoti ātri, korekti un kvalitatīvi. Īpaši pateicos Ainas kundzei, Olgas kundzei, visam kolektīvam. Paldies. Genādijs Maričevs

Santas Dekovicas bēres06. Aprīlis 2020.

SIA "ATVADAS" organizēja manas sievas Santas Dekovicas bēres. Mani pieņēma Aina, ar kuras darbu esmu apmierināts. Ar bēru organizēšanu esmu visumā apmierināts.

Кузьмин Василий01. Aprīlis 2020.

Обслуживанием Айны очень довольны. Работа профессиональная, четкая, доброжелательная.
Похороны прошли на высоком уровне, никаких претензий. Батюшкой очень довольны, также как и работой остальных служащих.

Ирина Болтре24. Marts 2020.

Выражаю свою благодарность за добросовестное и милосердное отношение сотруднице Айне к своей работе. Это очень важно в тяжелый момент иметь дело с такими сотрудниками вашей фирмы.

Дмитрий Маньков26. Februāris 2020.

Спасибо за организацию похорон моей мамы, Лидии Маньковой. Все было организовано на высшем уровне. Никаких нареканий и сложностей. Все документы оформлены быстро. Отдельная благодарность Айне за помощь и советы в трудную минуту.

Екатерина Грейне24. Februāris 2020.

Хочу выразить глубокую благодарность фирме ATVADAS за помощь, тонкий подход, за деликатность и внимание даже к мелочам. Организация-отлично. Отдельное спасибо Ольге. С уважением, Екатерина Грейне

Uzsākt