Apbedīšanas aģentūra ATVADAS

Vairāk, nekā 25.gadus profesionāli sniedzam pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu

Diennakts palīdziba
2069 2069

Pakalpojumi

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" ir profesionāls apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk, nekā 25.gadu pieredzi un sniedz pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu.

Mirušā nogādāšana uz morgu, ātra dokumentu un citu formalitāšu nokārtošana, tai skaitā bēru pabalsta nokārtošana, bēru organizēšana kapos, kā arī kremācijas organizēšana, ja ir nolemts mirušo kremēt.

Apbedīšana

Tradicionāla apbedīšanas - bēru ceremonija ar mirušā guldīšanu zemes klēpī - apglabāšanu kapos

Kremācija

Kremācija kā apbedīšanas veids ar atvadu ceremoniju un ķermeņa kremēšanu krematorijā ar pelnu kapsulas izsniegšanu

Kapu labiekārtošana

Visa veida kapu labiekārtošana un kopšana, kapu pieminekļu izgatavošana, kapavietas rekonstrukcija un restaurācija

Repatriācija

Miruša cilvēka ķermeņa nogādāšana no ārzemēm uz Latviju vai no Latvijas uz ārzemēm, profesionāla un ātra saziņa, formalitāšu nokārtošana.

Atlaides līdz 15%*

Izvēlieties jebkuru jums nepieciešamo pakalpojumu, aizpildiet savus kontaktdatus un uzsāciet pilnu pakalpojuma kalkulāciju - Jūs varēsiet izvēlēties vajadzīgo kapsētu, ceremonijas norisi un nepieciešamos apbedīšanas piederumus.


*Veicot pasūtījumu mūsu online birojā, Jūs būtiski ekonomējat savu un mūsu laiku, tādēļ varam Jums piešķirt maksimālas atlaides līdz 15% no pasūtījuma summas.

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" piedāvā preces bērēm un apbedīšanas piederumus plašā sortimentā, kurus var iegādāties arī internetveikalā attālināti.

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" piedāvā dažādas preces bērēm un apbedīšanas piederumus plašā sortimentā - zārkus, krustus, bēru vainagus un citas preces atvadu ceremonijai, dažādu muzikālo pavadījumu bērēs, to visu var arī pasūtīt internetveikalā attālināti.

Preču katalogs

Neatliekamie pakalpojumi

Aģentūras "ATVADAS" speciālisti operatīvi un profesionāli reaģēs uz notikušo - neatkarīgi, kur noticis negadījums - mājās, slimnīcā vai nelaimes gadījums ārpus mājas

Sazinieties tūlīt
2069 2069

Pirmie soļi, kas jādara, ja cilvēks ir nomiris?

Izsaukt tarnsportu uz morgu, lai nogādātu mirušo morgā - tas ir neatliekams un vispirms veicamais solis, lai tālāk sāktu rīkoties racionāli un organizētu bēru norisi vai atvadu ceremoniju kremācijas procedūrai.

Ko izvēlēties - bēres vai kremāciju? Salīdzināt cenas

Kad mirušais ir nogādāts morgā, var apsvērt, kādu no apbedīšanas veidiem izvēlēties. Tradicionāli Latvijā ir pieņemts rīkot bēres ar mirušā guldīšanu zemes klēpī - apglabāšanu kapos. Arī pareizticīgo tradīcijās tas ir galvenais apbedīšnas veids. Taču, dažādu apsvērumu dēļ, arī kremācija mūsdienās kļūst arvien populārāks atvadu veids. Apbedīšanas aģentūra ATVADAS piedāvā godpilnu ceremoniju abos gadījumos, neatkarīgi no cilvēka materiālajām iespējām un no apbedīšanas veida.

Atsauksmes

Genādijs Maričevs

16. Aprīlis 2020.

Gribu izteikt lielu pateicību jūsu organizācijai par 16.04.2020. g.organizēto mana patēva apbedīšanu. Viss tika organizēts ļoti ātri, korekti un kvalitatīvi. Īpaši pateicos Ainas kundzei, Olgas kundzei, visam kolektīvam. Paldies. Genādijs Maričevs

Santas Dekovicas bēres

06. Aprīlis 2020.

SIA "ATVADAS" organizēja manas sievas Santas Dekovicas bēres. Mani pieņēma Aina, ar kuras darbu esmu apmierināts. Ar bēru organizēšanu esmu visumā apmierināts.

Кузьмин Василий

01. Aprīlis 2020.

Обслуживанием Айны очень довольны. Работа профессиональная, четкая, доброжелательная. Похороны прошли на высоком уровне, никаких претензий. Батюшкой очень довольны, также как и работой остальных служащих.

Ирина Болтре

24. Marts 2020.

Выражаю свою благодарность за добросовестное и милосердное отношение сотруднице Айне к своей работе. Это очень важно в тяжелый момент иметь дело с такими сотрудниками вашей фирмы.

Pārbaudīt pasūtījuma statusu

Jūs varat jebkurā laikā līdz pasūtījuma izpildei pārbaudīt pasūtījuma izpildes gaitu un statusu, izmantojot sava pasūtījuma numuru un paroli, kā arī ielogojoties, izdrukāt pasūtījuma rēķinu un līgumu

Uzsākt