Apbedīšanas aģentūra ATVADAS

Vairāk, nekā 25.gadus profesionāli sniedzam pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu

Apbedīšanas polise
par soc. pabalstu

Šī mājas lapa ir izveidota, lai sniegtu pakalpojumus tiešsaistē un ļautu risināt visus jautājumus attālināti.

Aģentūra “ATVADAS” sniedz apbedīšanas pakalpojumus no 1993. gada un risina visus jautājumus, kas rodas pēc cilvēka nāves: apbedīšana, kremācija, laicīgā ceremonija un reliģiskie rituāli, dokumentu noformēšana, palīdzība pabalsta saņemšanā, transportēšana no Latvijas uz citām valstīm, apbedījumu vietu apkopšana un labiekārtošana. Aģentūra sadarbojas ar Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru (VSAA) un apdrošināšanas sabiedrībām.

Klātienē klientu pieņemšana notiek pēc adreses - Tēraudlietuves ielā 3 (prēti Miķeļa kapiem), Rīgā

Apbedīšana

Tradicionāla apbedīšanas - bēru ceremonija ar mirušā guldīšanu zemes klēpī - apglabāšanu kapos

Kremācija

Kremācija kā apbedīšanas veids ar atvadu ceremoniju un ķermeņa kremēšanu krematorijā ar pelnu kapsulas izsniegšanu

Kapu labiekārtošana

Visa veida kapu labiekārtošana un kopšana, kapu pieminekļu izgatavošana, kapavietas rekonstrukcija un restaurācija

Repatriācija

Miruša cilvēka ķermeņa nogādāšana no ārzemēm uz Latviju vai no Latvijas uz ārzemēm, profesionāla un ātra saziņa, formalitāšu nokārtošana.

Atlaides līdz 15%*

Izvēlieties jebkuru jums nepieciešamo pakalpojumu, aizpildiet savus kontaktdatus un uzsāciet pilnu pakalpojuma kalkulāciju - Jūs varēsiet izvēlēties vajadzīgo kapsētu, ceremonijas norisi un nepieciešamos apbedīšanas piederumus.


*Veicot pasūtījumu mūsu mājaslapā, Jūs būtiski ekonomējat savu un mūsu laiku, tādēļ varam Jums piešķirt maksimālas atlaides līdz 15% no pasūtījuma summas.

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" piedāvā preces bērēm un apbedīšanas piederumus plašā sortimentā, kurus var iegādāties arī internetveikalā attālināti.

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" piedāvā dažādas preces bērēm un apbedīšanas piederumus plašā sortimentā - zārkus, krustus, bēru vainagus un citas preces atvadu ceremonijai, dažādu muzikālo pavadījumu bērēs, to visu var arī pasūtīt internetveikalā attālināti.

Preču katalogs

Neatliekamie pakalpojumi

Aģentūras "ATVADAS" speciālisti operatīvi un profesionāli reaģēs uz notikušo - neatkarīgi, kur noticis negadījums - mājās, slimnīcā vai nelaimes gadījums ārpus mājas

Sazinieties tūlīt
2069 2069

Pirmie soļi, kas jādara, ja cilvēks ir nomiris?

Izsaukt tarnsportu uz morgu, lai nogādātu mirušo morgā - tas ir neatliekams un vispirms veicamais solis, lai tālāk sāktu rīkoties racionāli un organizētu bēru norisi vai atvadu ceremoniju kremācijas procedūrai.

Ko izvēlēties - bēres vai kremāciju? Salīdzināt cenas

Kad mirušais ir nogādāts morgā, var apsvērt, kādu no apbedīšanas veidiem izvēlēties. Tradicionāli Latvijā ir pieņemts rīkot bēres ar mirušā guldīšanu zemes klēpī - apglabāšanu kapos. Arī pareizticīgo tradīcijās tas ir galvenais apbedīšnas veids. Taču, dažādu apsvērumu dēļ, arī kremācija mūsdienās kļūst arvien populārāks atvadu veids. Apbedīšanas aģentūra ATVADAS piedāvā godpilnu ceremoniju abos gadījumos, neatkarīgi no cilvēka materiālajām iespējām un no apbedīšanas veida.

Atsauksmes

Baiba Stūrīte

25. Augusts 2021.

2021. gada vasarā es atradu sava vecvectēva māsas un viņas meitiņas pamesto kapvietu Raiņa kapos, kuru diemžēl neviens nebija kopis 33 gadus. Tā kā es neesmu speciālists kapu apzaļumošanas jautājumos, iegāju turpat blakus pie kapiem esošajā apbēdīšanas un kapu uzkopšanas birojā “Atvadas”. Pēc īsas sarunas ar šīs vietas darbinieci Ainu Bokāni man bija skaidrs, ka esmu atnākusi pareizajā vietā un varu uzticēt pamestās kapvietas savešanu kārtībā profesionāļiem.

Rezultāts nav vārdiem aprakstāms! No tumšas un aizaugušas kapvietas tā pārvērtās par ekskluzīvu atdusas vietu manām radiniecēm un vienu no skaistākajām un gaišajām kapvietām Raiņa kapos. Izsaku pateicību par ieguldīto darbu, atdevi un atbildīgo pieeju darbam. Lai jums daudz pateicīgu klientu un miers sirdī!

Ar cieņu,
Baiba Stūrīte

Inese Borka

28. Aprīlis 2021.

Sirsnīga pateicība “ATVADAS” darbiniecei Ainai par profesionālu pieeju apbedīšanas nozarē.

Vērsos pirmā sakarā ar māmiņas Valentīnas Borkas aiziešanu mūžībā. Ar Ainas kundzi mēs vienojāmies par visiem pirkumiem un pakalpojumiem. Bēru dienā luterāņu mācītājs Arnis Bušs un “ATVADU” darbinieki bija pretīmnākoši un atbalstoši.

Vislielākā pateicība par profesionālu bēru norisi un atteiksmi pret klientu. Viss noritēja gludi, bez aizķeršanās visu 3 dienu sadarbības laikā.

Paldies!

Māra Ruva

04. Marts 2021.

Labdien,
Kad pirms 7 gadiem glabājām tēti, mamma jau izmantoja Jūsu aģentūru. Tāpēc, kad tagad mūžībā pavadījām mammīti, citu biroju nemeklējām. Paldies Ainai Bokānei par mieru, pretimnākšanu, ieteikumiem. Paldies, ka bija iespējams bez uztraukumiem atrisināt sarežģītu loģistikas operāciju starp Ventspils slimnīcu un Rīgas Jaunciema kapsētu. Vēlos izteikt pateicību arī izvadītājai Dzidrai Briedei. Šajā pandēmijas laikā uztvert to īpašo, ko vēlējāmies pateikt par mammīti attālinātā telefonsarunā - tas tiešām ir profesionāli. Tandēmā ar saksofonistu izvadīšanas ceremonija bija ļoti izjusta.

Vēlreiz - paldies par visu!
Ar cieņu, Māra Ruva

Gerda

08. Decembris 2020.

Vēlos atstāt atsauksmes par organizētām bērēm 23.oktobrī, 2020. gadā.
Pirmkārt, ļoti svarīgs moments ir biroja cilvēcīga attieksme un sapratne.

Visas formālās lietas tika organizētas laicīgi un bez aizturēm, pat šajā pandēmijas laikā. Mūsu aizgājušai vecmammai bija ļoti detalizētas prasības viņas bēru norisē, un viss tika izpildīts kā prasījām, sākot no nelaiķa izskata līdz pat apbedīšanai. Bēres norise bija pareizticīgo tradīcijās. Transports laicīgi pieveda zārku pie baznīcas. Svarīgi bija tas, kad palīgi nesteidzināja procesu kamēr priesteris turpināja ceremoniju pie zārka iznešanas no baznīcas. Kā arī kapos nesēji visu apbedīšanas procesu ievēroja.

Ja mums bija radušās neskaidrības vai jautājumi mums ļoti palīdzēja Aina, kura visu efektīvi saorganizēja un mūs informeja.
Paldies, Gerda

Pārbaudīt pasūtījuma statusu

Jūs varat jebkurā laikā līdz pasūtījuma izpildei pārbaudīt pasūtījuma izpildes gaitu un statusu, izmantojot sava pasūtījuma numuru un paroli, kā arī ielogojoties, izdrukāt pasūtījuma rēķinu un līgumu

Uzsākt