Kapu labiekārtošana un kopšana

03. marts 2020.

Latvieši vienmēr augstā godā turējuši aizgājēju piemiņu, līdz ar to ļoti svarīga ir bijusi un vienmēr būs kapu kultūra ar apstādījumiem. Kapu vietas regulāri tiek aprūpētas un apstādītas ar dažādiem augiem, turklāt ne reizi vien dzirdēts no ārzemniekiem, ka pie mums kapi nereti līdzinās skaistiem dārziem un parkiem.

Ar kapsētas sakopšanu un piemiņas saglabāšanu mēs godinām savus zemes klēpī guldītos tuviniekus. Ne vienmēr dzīvē tuviniekiem ir iespēja savu piederīgo kapu vietas apkopt tik bieži, cik viņi vēlētos. Gadās, ka pirmos darbus cilvēki emocionāli nespēj veikt paši. Daudziem cilvēkiem pietrūkst laika vai iemaņu, nepieciešamo darba rīku, transporta un izpratnes kā reāli darbs veicams. Bieži nav skaidrs, cik daudz vajadzēs smiltis vai melnzemi. Nepieciešamo apjomu sarežģīti iegādāties un atvest. Ja ir vairāki tuvi radinieki, dzimtai dažkārt vieglāk vērsties pie speciālista, nekā izlemt, kuram no pašu vidus uzņemties lielākas rūpes un atbildību.

Piedāvājam uzkopt kapavietas Jūsu prombūtnes laikā. Pēc vajadzības stādām augus, mazgājam pieminekļus, nomainām smilšu vai granīta šķembu klājumu. Ar cilvēkiem, kas atrodas ārzemēs vai ir kādi citi apgrūtinājumi, lai sakoptu tuvinieku atdusas vietas, slēdzam līgumu sezonālai kapa vietu apkopšanai, kas ir no 1. maija līdz 1.novembrim. Ja tuviniekam ir vēlme nolikt svaigas puķes vai svecīti īpašajos notikumos: bēru gada diena, aizgājēja dzimšanas vai vārda diena, kapu svētki, svecīšu vakars, Jāņi vai kāda Jums cita nozīmīga atceres diena. Par padarīto darbu nosūtam katras sakopšanas reizes foto attēlu.

Publicēts 03. mar 2020.

Neatliekamie pakalpojumi

Aģentūras "ATVADAS" speciālisti operatīvi un profesionāli reaģēs uz notikušo - neatkarīgi, kur noticis negadījums - mājās, slimnīcā vai nelaimes gadījums ārpus mājas

Sazinieties tūlīt
2069 2069

Pakalpojumi

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" ir profesionāls apbedīšanas pakalpojumu sniedzējs ar vairāk, nekā 25.gadu pieredzi un sniedz pilnu apbedīšanas pakalpojumu klāstu.

Mirušā nogādāšana uz morgu, ātra dokumentu un citu formalitāšu nokārtošana, tai skaitā bēru pabalsta nokārtošana, bēru organizēšana kapos, kā arī kremācijas organizēšana, ja ir nolemts mirušo kremēt.

Apbedīšana

Tradicionāla apbedīšanas - bēru ceremonija ar mirušā guldīšanu zemes klēpī - apglabāšanu kapos

Kremācija

Kremācija kā apbedīšanas veids ar atvadu ceremoniju un ķermeņa kremēšanu krematorijā ar pelnu kapsulas izsniegšanu

Kapu labiekārtošana

Visa veida kapu labiekārtošana un kopšana, kapu pieminekļu izgatavošana, kapavietas rekonstrukcija un restaurācija

Repatriācija

Miruša cilvēka ķermeņa nogādāšana no ārzemēm uz Latviju vai no Latvijas uz ārzemēm, profesionāla un ātra saziņa, formalitāšu nokārtošana.

Atlaides līdz 15%*

Izvēlieties jebkuru jums nepieciešamo pakalpojumu, aizpildiet savus kontaktdatus un uzsāciet pilnu pakalpojuma kalkulāciju - Jūs varēsiet izvēlēties vajadzīgo kapsētu, ceremonijas norisi un nepieciešamos apbedīšanas piederumus.


*Veicot pasūtījumu mūsu online birojā, Jūs būtiski ekonomējat savu un mūsu laiku, tādēļ varam Jums piešķirt maksimālas atlaides līdz 15% no pasūtījuma summas.

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" piedāvā preces bērēm un apbedīšanas piederumus plašā sortimentā, kurus var iegādāties arī internetveikalā attālināti.

Apbedīšanas aģentūra "ATVADAS" piedāvā dažādas preces bērēm un apbedīšanas piederumus plašā sortimentā - zārkus, krustus, bēru vainagus un citas preces atvadu ceremonijai, dažādu muzikālo pavadījumu bērēs, to visu var arī pasūtīt internetveikalā attālināti.

Preču katalogs
Uzsākt