Apbedīšanas polise

Apbedīšanas polise ir dokuments, saskaņā ar kuru Aģentūra apņemas veikt bēres (kremēšanu) uz apbedīšanas pabalsta rēķina.

Kompleksā, uz apbedīšanas pabalsta rēķina(neatkarīgi no pabalsta apmēra) ietilpst nelaiķa nogādāšana un saglabāšana morgā, mirušā sanitārā apkope un ģērbšana, zārks, apvilkts ar audumu, kapa vietas sagatavošana, zārka transportēšana ar nelaiķi uz kapsētu, apbedīšana vai kremācija, dokumentu noformēšana un miršanas apliecības izsniegšana.

Ja sniegto pakalpojumu summa ir mazāka par aģentūras Atvadas apbedīšanas pabalsta saņemto summu,starpība tiek atgriezta bēru pasūtītājam.

Bēru pasūtītājs var arī papildus pasūtīt jebkurus apbedīšanas pakalpojumus par atsevišķu samaksu.

Polise dod atlaidi papildus pakalpojumiem līdz 10%

Polises izmaksa -5, - eiro

Lai pieteiktos, lūdzu, aizpildiet tālāk norādītos laukus

Pabalsts bērēm vai kremācijai

Aģentūra “ATVADAS” noformē visus nepieciešamos dokumentus, un, pie bēru pakalpojumu apmaksas ņem vērā bēru pabalsta lielumu un noteiktajā kārtībā saņem to no Valsts Sociālās apdrošināšanas aģentūras. Ja nelaiķis nav bijis apdrošināts, bet bijis deklarēts Rīgā, Aģentūra “ATVADAS” palīdz saņemt sociālo pabalstu 430.00 EURO apmērā no Rīgas Sociālā dienesta. Pabalsts laulātajam pensionāram bēru gadījumā pienākas laulātā pensijas divkāršā apmērā. Pabalsts no Krievijas vēstniecības karaklausībā un karaklausības pensijā esošajiem iedzīvotājiem pienākas saskanā ar Krievijas vēstniecības pabalstu tarifiem bēru gadījumā.

Uzsākt