Kapu labiekārtošana un kopšana

03. мартa 2020.

Latvieši vienmēr augstā godā turējuši aizgājēju piemiņu, līdz ar to ļoti svarīga ir bijusi un vienmēr būs kapu kultūra ar apstādījumiem. Kapu vietas regulāri tiek aprūpētas un apstādītas ar dažādiem augiem, turklāt ne reizi vien dzirdēts no ārzemniekiem, ka pie mums kapi nereti līdzinās skaistiem dārziem un parkiem.

Ar kapsētas sakopšanu un piemiņas saglabāšanu mēs godinām savus zemes klēpī guldītos tuviniekus. Ne vienmēr dzīvē tuviniekiem ir iespēja savu piederīgo kapu vietas apkopt tik bieži, cik viņi vēlētos. Gadās, ka pirmos darbus cilvēki emocionāli nespēj veikt paši. Daudziem cilvēkiem pietrūkst laika vai iemaņu, nepieciešamo darba rīku, transporta un izpratnes kā reāli darbs veicams. Bieži nav skaidrs, cik daudz vajadzēs smiltis vai melnzemi. Nepieciešamo apjomu sarežģīti iegādāties un atvest. Ja ir vairāki tuvi radinieki, dzimtai dažkārt vieglāk vērsties pie speciālista, nekā izlemt, kuram no pašu vidus uzņemties lielākas rūpes un atbildību.

Piedāvājam uzkopt kapavietas Jūsu prombūtnes laikā. Pēc vajadzības stādām augus, mazgājam pieminekļus, nomainām smilšu vai granīta šķembu klājumu. Ar cilvēkiem, kas atrodas ārzemēs vai ir kādi citi apgrūtinājumi, lai sakoptu tuvinieku atdusas vietas, slēdzam līgumu sezonālai kapa vietu apkopšanai, kas ir no 1. maija līdz 1.novembrim. Ja tuviniekam ir vēlme nolikt svaigas puķes vai svecīti īpašajos notikumos: bēru gada diena, aizgājēja dzimšanas vai vārda diena, kapu svētki, svecīšu vakars, Jāņi vai kāda Jums cita nozīmīga atceres diena. Par padarīto darbu nosūtam katras sakopšanas reizes foto attēlu.

Опубликованно 03. мар 2020.

Неотложные услуги

Специалисты агентства "ATVADAS" оперативно и профессионально реагируют на случившееся , независимо от того где случилось несчастье - дома, в больнице или несчастный случай вне дома.

24 / 7   Позвонить
2069 2069

Услуги

Похоронное агентство "ATVADAS" имеет более чем 25 летний профессиональный опыт в предоставлении широкого спектра похоронных услуг.

Доставка покойного в морг, быстрое оформление документов и решение других формальностей, таких как: оформление пособия на похороны, организация погребения на кладбище или кремации.

Похороны

Традиционные похороны - церемония погребения усопшего на кладбише в могиле.

Кремация

Кремация как вид погребения с церемонией прощания и с последующей кремацией тела и выдачей капсулы с прахом.

Обустройство захоронения

Все виды обустройства и ухода за могилой, изготовление памятников, реконструкция и реставрация мест погребения.

РЕПАТРИАЦИЯ

Доставка тела покойного из-за границы в Латвию или из Латвии за границу, быстрое и профессиональное взаимодействие, решение всех формальностей.

СКИДКА до 15%*

Выберите любую необходимую вам услугу, заполните свои контактные данные и получите полный расчёт услуг - вы можете выбрать кладбище, прощальную церемонию и необходимые для похорон принадлежности.


*Делая заказ онлайн вы экономите своё и наше время, поэтому мы можем предоставить вам максимальную скидку в размере до 15% от суммы заказа.

Похоронное агентство "ATVADAS" предлагает широкий ассортимент принадлежностей и товаров для погребения, которые также можно приобрести удаленно в интернет магазине.

Похоронное агентство "ATVADAS" предлагает широкий ассортимент принадлежностей и товаров для погребения - гробы, кресты, траурные венки и другие товары для прощальной церемонии, музыкальное сопровождение для похорон, всё это можно заказать и приобрести удалённо в интернет магазине.

Каталог товаров
Вверх